فناوری‌های نوین

تامین مالی حرفه ای صنعت احداث

ماموریت اصلی این فناوری تامین مالی صنعت احداث با استفاده از ابزار های مدرن استو در کنار ماموریت تامین مالی ، خط محصول نوآوری را نیز داراست. تجربه عملیاتی جدی و تمایل ذاتی در حوزه نوآوری باعث شده است که اقدام به تاسیس اولین هاب نوآوری صنعت احداث کرده و وظیفه تجاری سازه ایده ها و محصولات موجود را بر عهده گیرد.این پلتفرم یک پلتفرم اختصاصی برای صنعت احداث است که هدف کلان آن ارائه راه حل های تامین مالی و مدیریت مالی زنجیره تامین صنعت احداث و نوآوری در این صنعت است. این پلتفرم در حال حاضر موفق به اخذ مجوز سکوی تامین مالی جمعی از شرکت فرابورس ایران شده است. در حوزه نوآوری نیز این مجموعه خدمات مالی ،غیر مالی و بازار سازی را به شرکت های نوآور ارائه می دهد .

دستیار صوتی هوشمند

این فناوری در زمستان ۱۳۹۸ با هدف ارائه راه‌کارهای هوش مصنوعی در پردازش زبان و با تمرکز بر دستیارهای صوتی و اسپیکر هوشمند بنیان گذاشته شد با تکیه بر دانش روز یادگیری عمیق و با بهره بردن از تیمی از پژوهشگران این حوزه در حال توسعه دستیار صوتی در کارکردهای عمومی، خانه هوشمند، دستیار بانکی و دستیار اتومبیل  است.

توسعه پایدار و سبز

هدف اصلی این فناوری توسعه پایدار و سبز، تامین مصالح مدرن و پیشرفته ساختمانی در راستای ساخت و ساز سبک، سریع و کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها می باشد و لذا در راستای تهیه و تولید مصالح ساختمانی با ویژگی های خاص مانند : سبک بودن ایمنی در برابر زلزله و آتش سوزی، دوام و عمر طولانی سهولت در نصب، سرعت اجرایی زیاد و تنوع در طرح و رنگ برای عرضه در بازار ساختمان فعالیت می کند.

این فناوری در حال حاضر مصالح ساختمانی مختلفی از جمله مقاطع سرد نورد شده LSF جهت مصارف سازه ای و غیر سازه ای، سقف های دال مرکب فولادی – بتنی (متال دک)، پانلهای سبک بتنی و نماهای پیش ساخته پانل سیمانی را تولید و عرضه می نماید

فناوری اطلاعات در صنعت ساختمان

این فناوری فعال ، مبتکر، خبره و قابل اعتماد در صنـــعت ساخـــتمان مبـــتني بر دانــش ، نو آوري ، اخلاق مهندسي ،جوانگرايي ، تعهد به حفظ و حراست از محيط زيست و ارزش هاي انساني است، همچنین در زمینه های مشاوره، طراحی ، تامین کالا وتجهیزات، نصب، اجرا و راه اندازی پروژه ها و همچنین پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش به آنها فعالیت میکند.

همچنین این مجموعه ضمن شناسایی نیازهای روز زندگی و در جهت ارتقا کیفیت و ایجاد امنیت و آسودگی بیشتر گام در عرصه تولید نهاده و با تولیدات برند خود پیشگام در تولید فناوری های جدید نظیر دستیار هوشمند صوتی فارسی زبان، کلید و پریزهای هوشمند و … می باشد.

پرینتر سه بعدی در صنعت احداث

در سالهای اخیر اهمیت تکنولوژی پرینتر سه بعدی در صنعت ساخت و ساز افزایش یافته است و چاپگرهای سه بعدی بتن در بین معماران شرکتهای ساختمانی محبوبیت پیدا کرده اند با وجود قیمت بالای پرینترهای سه بعدی ،بتن استفاده از این چاپگرها به جای روشهای تولیدی سنتی مزایای مختلفی دارد که از جمله آنها میتوان به سرعت بیشتر هزینه کمتر افزایش دقت ساخت و بهبود ایمنی در اجرا اشاره نمود. پرینترهای سه بعدی بتن نه تنها تولید پسماند را به حداقل میرسانند بلکه تعداد کارکنان فعال مورد نیاز در محل و همچنین زنجیره های تأمین را به میزان قابل توجهی کاهش میدهند علاوه بر این امکان ساخت سازههای پیچیده تر و انعطاف پذیرتری با استفاده از این فناوری فراهم میشود.

بستری بومی برای دسترسی راحت تر طراحان به کالاهای موجود

این فناوری به منظور ایجاد بستری بومی برای دسترسی راحت تر طراحان به کالاهای موجود در ایران ایجاد شده است. این بستر برای طراحان این امکان را فراهم ساخته است تا بدون دغدغه راجع به در دسترس بودن کالایی، آن‌را در طرح سه بعدی خود قرار دهند.

همچنین به تأمین کنندگان نیز امکان دیده شدن محصولات خود در فضایی مرجع را می دهد.

خدمات حفاظتی مراقبتی